Orthica D-50 Tabletten
Orthica D-50 Tabletten
- Actie
Omschrijving
Hoog gedoseerde vitamine D3 Kom je weinig buiten of krijg je weinig zonlicht op je huid? Vitamine D wordt in je huid aangemaakt onder invloed van de zon. Vitamine D ondersteunt je immuunsysteem en is goed voor het skelet en voor het behoud van sterke botten. Door onvoldoende zonlicht of onvoldoende vitamine D in de voeding en in sommige situaties is de lichamelijke behoefte aan vitamine D verhoogd. Daarbij kan vitamine D helpen om de risico's van vallen te verminderen¹, in verband met houdingsinstabiliteit en spierzwakte. Vitamine D-50 is een hoog gedoseerd voedingssupplement dat je als aanvulling op je voeding kunt gebruiken. Vitamine D heeft een positieve invloed op het immuunsysteem en draagt bij aan het proces van celvernieuwing. Vitamine D verhoogt de calciumopname in de botten en draagt bij aan de instandhouding van sterke botten. Vitamine D is ook goed voor de normale werking van spieren. Verder draagt vitamine D bij tot normale fosforgehalten en normale calciumgehalten in het bloed. Bovendien speelt vitamine D een rol een rol in het proces van weefselgroei en –ontwikkeling, en tot slot is vitamine D van belang voor het behoud van sterke tanden. ¹Vitamine D helpt om de risico's van vallen te verminderen, in verband met houdingsinstabiliteit en spierzwakte. Vallen is een risicofactor voor botbreuken bij mannen en vrouwen vanaf 60 jaar. Het gunstige effect wordt verkregen bij een dagelijkse inname van 20 microgram vitamine D. Vallen kent meerdere risicofactoren. Verandering van één van deze risicofactoren kan al dan niet een heilzaam effect hebben.
Land van oorsprongNederland
Gebruiksinstructie
bij voorkeur innemen tijdens of na een maaltijd
De aanbevolen dosering is 1 tablet per dag, tenzij anders wordt geadviseerd. De aanbevolen dagdosering niet overschrijden.
Bij kamertemperatuur (15-25ºC) op een droge, donkere plaats bewaren. Buiten bereik houden van jonge kinderen.
Ingredienten
Ingrediënten: dextrose, vulstof (microkristallijne cellulose), cholecalciferol, antiklontermiddel (stearinezuur, magnesiumstearaat, siliciumdioxide).
Over het merk
Merk
Orthica
Merkomschrijving
‘Gezondheid is het vermogen zich aan te passen en een eigen regie te voeren, in het licht van de fysieke, emotionele en sociale uitdagingen van het leven’. Deze mooie definitie van gezondheid werd ontwikkeld door Machteld Huber, onderzoeker Voedingskwaliteit & Gezondheid aan het Louis Bolk Instituut samen met de Gezondheidsraad en ZonMw. Dit nieuwe, dynamische concept neemt veerkracht en zelfredzaamheid van mensen als uitgangspunt en benadrukt de potentie om gezond te zijn of te worden, zelfs wanneer er sprake is van ziekte. Dat sluit uitstekend aan bij de visie van onze stichting.